Browse Category

Życie

Wakacje 2k17!

Ach, wreszcie wakacje! – Takich słów użyłem 23. czerwca bieżącego roku, zaraz po rozdaniu świadectw. Moje wakacje od początku nie miały być takie typowe, „jedziemy nad morze z rodzinką na 2 tygodnie”, co oczywiście nie znaczy, że w takiej formie jest coś złego, chociaż wszystko ma swoje plusy jak i minusy 😉 Ale tutaj nie o tym.

A więc zapraszam, jak to u mnie wyglądało?

Czytaj więcej

Edukacja

Pomyślałem, że naskrobię troszkę o tym, co zmieniło się w toku mojej edukacji. W czerwcu tego roku skończyłem gimnazjum. Nie powiem, czekałem na ten moment, ponieważ jednym z moich marzeń było zacząć edukację na moim obecnym kierunku. Obecnie uczę się w krakowskim Technikum Komunikacyjnym na kierunku technik transportu kolejowego. Stało się coś, na co długo czekałem. Żeby jednak nie było zbyt kolorowo, oczywiście mniej więcej w listopadzie (22.11 skończyłem 16 lat, o czym będzie w innym wpisie) pojawiło się nowe marzenie związane z karierą kolejową. Teraz moim celem stała się Politechnika Śląska, wydział transportu, a kierunek jaki? Transport kolejowy. Czy warto aż tak w to brnąć, żeby stać się magistrem od pociągów? Moim zdaniem tak. A dlaczego?

Czytaj więcej

Wpis tygodniowy

A ja muszę Was serdecznie przeprosić, że od tygodnia nie było wpisu, ale nie było o czym pisać!

Stan na dzisiaj: piesek ma się dobrze, telewizor się dwa razy psuł, znajomi motorniczowie mieli zmiany jak zwykle… No nie ma o czym pisać!

Czytaj więcej

Awaria lokalna

A wiem, że wczoraj wpis obiecałem, a go nie było. Wybaczcie, ale na całym osiedlu nie działała telewizja i internet. Przysięgam, że miałem dobre intencje 😉 W najbliższym czasie pojawią się dwa wpisy: ogólnie i pewien krótki opis… Ale to jest niespodzianka 🙂 Zatem zachęcam do regularnego obserwowania bloga i strony na facebooku:  www.facebook.com/przyszlosciowypl 🙂 Zapraszam !

Czytaj więcej